HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Leeb

BİR OKYANUS GRUP ŞİRKETİ

Okyanus Grup, 1993 yılında kurulmuş, giydirme cephe sistemlerinin geleneksel ve çağdaş bütün çeşitleriyle projelendirme, üretim ve uygulama yapan uluslararası bir “Cephe Mühendisi”dir.

Giydirme Cephelerde proje dizaynı, tasarım, teknik destek, uygulama ve uygulama sonrası hizmetleri sunuyoruz. Leeb, cephe müteahhidi olarak Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri, Alüminyum Doğrama Sistemleri, Transparan Cepheler, Hafif Konstrüksiyonlu Işıklık ve Cam Cepheler, Soğuk Cephe Kaplamalar ve Güvenlik Sistemleri konularında faaliyet gösteriyor.

Kendisini ifade eden “Cephe Mühendisi” tanımlamasından anlaşılacağı üzere, cephe projelerinin mühendislik kısmına verdiği önem çok büyüktür ve uzmanlığı bu alanda sürekli en üst seviyede tutar. Aynı zamanda çözüm ortaklarını ve malzeme tedarikçilerini her zaman uluslararası platformun en üst seviyesindeki ilk üç firmadan seçer. Leeb, projelendirme, imalat çizimleri, teknik destek, uygulama ve uygulama sonrası servis hizmetleri vermektedir.

Stunning Page Builder

Vizyon

Yılların tecrübesi ve uzman kadrosuyla inşaat sektöründe anahtar teslimi çözümler üreten lider bir kuruluş olmak.

Iconic Awarded Design

Misyon

Ekonominin can damarı olan işletmeleri doğanın yıpratıcı etkisinden koruyan çözümlerimizle ülkemizin geleceğine katkıda bulunmak.

Featurewise Complete

Kalite Politikası

Müşteri memnuniyetini esas alan anlayış ile verdiğimiz hizmetin kalitesinden tüm çalışanlar sorumludur. Sürekli geliştirme ve iyileştirme ilkesi doğrultusunda ulusal ve uluslararası standartların belirlediği şartlarda en iyi hizmeti vermek temel politikamızdır.

Leeb: Bir Okyanus Grup Şirketi

Okyanus Grup, 3 kıtada 10’dan fazla ofisi ve üretim tesisleri ile hizmet vermektedir. Grup 1993’ten beri 20’den fazla ülkede başarıyla projeler tamamlamış, hedefini bu sayıyı her geçen yıl artırmak olarak koymuştur.

700+

TAMAMLANMIŞ PROJE

21

ÇALIŞILAN ÜLKELER

150

TOPLAM ÇALIŞAN

6

ŞUBELER & TEMSİLCİLİKLER

SIGN IN YOUR ACCOUNT TO HAVE ACCESS TO DIFFERENT FEATURES

CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

Okyanus Grup

Okyanus Grup, kurulduğu 1993 yılından beri inşaat sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışındaki özellikli projelerde, Yalıtım Çözümleri, Nasakoma, Leeb şirketlerinin yakın işbirliğiyle önemli hizmetler vermektedir.

Okyanus Grup Web Sayfası için tıklayın

TOP